Galeria

Wyjazd integracyjny 2022

W dniu 14 czerwca 2022 odbyło się coroczne spotkanie integracyjne mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Spotkanie miało miejsce tradycyjnie w zaprzyjaźnionej restauracji „Pod Pstrągiem” w Prawiednikach koło Lublina.

Spędziliśmy wspólnie bardzo miły czas w pięknym otoczeniu, przy dźwiękach ulubionych przebojów i ciesząc się pysznym jedzeniem. Serdeczne podziękowania kierujemy do zespołu „Romix”, właścicieli oraz obsługi restauracji „Pod Pstrągiem”, a także wszystkich osób, które włączyły się w organizację tego niezwykle ważnego dla mieszkańców DPS dnia.

Bardzo się cieszymy z tak udanego wyjazdu i liczymy, że spotkamy się wszyscy w tym samym miejscu za rok.
Koszty spotkania zostały pokryte przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła ze środków pochodzących z 1 % podatku oraz darowizn.

Wyjazd integracyjny 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu integracyjnego dla mieszkańców DPS przy ul. Głowackiego w Lublinie. Spotkanie odbyło się na terenie baru „Pod Pstrągiem” w Prawiednikach koło Lublina. Czas uczestnikom spotkania umilał zespół „Romix” śpiewając niezapomniane przeboje. Było dużo słońca, jeszcze więcej radości i pyszna rybka. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.
Koszty spotkania zostały pokryte przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła ze środków pochodzących z 1 % podatku oraz darowizn.

Wyjazd integracyjny 2020

Co roku z zebranych w ramach 1% lub darowizn środków organizowaliśmy dla podopiecznych naszej Fundacji wyjazd integracyjny. W tym roku taki wyjazd udało się zorganizować (w nieco okrojonej ze względów epidemiologicznych formie) we wrześniu – 49 pensjonariuszy DPS oraz 15 opiekunów pojechało do ośrodka wędkarskiego w Prawiednikach. Takie spotkanie miało tym razem wyjątkowe znaczenie z uwagi na rozdzielenie naszych podopiecznych do różnych DPS. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu.