Konkursy

Informacja o wysyłce nagród konkursowych

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym wysłane zostały nagrody i Świadectwa Szlachetności dla laureatów X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”.

Paczki zostały wysłane na adresy poszczególnych szkół, zgodnie z opublikowaną wcześniej listą laureatów.

Jeżeli wystąpiłyby problemy z odbiorem paczki lub w ciągu kilku dni paczka nie pojawiłaby się w danej szkole, prosimy o kontakt z Fundacją.

W przypadku ewentualnego uszkodzenia zawartości paczki w transporcie lub błędów w treści świadectwa również prosimy o kontakt z Fundacją.

Wyniki X Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Fundacja Dwa Skrzydła Anioła z radością ogłasza wyniki X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”. Zanim jednak przejdziemy do wyników, kilka słów podsumowania.

Jubileuszowa edycja Konkursu przyniosła zgłoszenia od ponad 245 szkół z całej Polski i szacunkową liczbę ponad 10 000 uczniów, którzy założyli Dzienniczki Dobrych Uczynków. Do etapu ogólnopolskiego przystąpiło 112 szkół, przysyłając na adres Fundacji dzienniczki zwycięzców wyłonionych na etapie wewnątrzszkolnym.


Ogromnie cieszy nas nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakość przesłanych prac. Widzimy włożoną pracę i serce naszych wspaniałych Wolontariuszy, ale także Nauczycieli, Wychowawców i Rodziców. Poprzez nasz Konkurs chcemy wspierać wychowanie młodych ludzi, uwrażliwiać na problemy innych oraz wskazywać na wolontariat jako formę budowania relacji z drugim człowiekiem i po prostu źródło czystej radości. Pomagajmy więc na co dzień, nie oczekujmy niczego w zamian i przyjmujmy z wdzięcznością pomoc. Zawsze pamiętajmy, że nasze jutro budujemy tylko dziś i tylko teraz. Czytaj dalej

Zmiana terminów X konkursu „Cukierek za Życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

W związku z napływającymi do nas od szkół informacjami o trudnościach organizacyjnych wynikających ze zdalnej nauki i obostrzeń pandemicznych, ogłaszamy przesunięcie o 2 tygodnie wszystkich terminów dotyczących realizacji X edycji konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”.


Termin nadsyłania dzienniczków – do 6 marca 2022
Ogłoszenie wyników przez Fundację – do 13 kwietnia 2022
Przesłanie przez Fundację nagród – do 3 czerwca 2022


Jednocześnie przypominamy o konieczności załączenia do dzienniczka podpisanego oświadczenia – zgody rodzica na udział dziecka w etapie ogólnopolskim konkursu. W przypadku przeoczenia tego wymogu, jest także możliwość przesłania skanu oświadczenia na adres mailowy Fundacji.