Zmiany w umowie z firmą GEOMAX z Opola Lubelskiego

W dniu 6 listopada 2012 została zawarta umowa pomiędzy Fundacją Dwa Skrzydła Anioła – reprezentowaną przez Pana Janusza Zalewskiego, a firmą GEOMAX z Opola Lubelskiego https://www.krowki-opolelubelskie.pl/ – reprezentowaną przez współwłaściciela – Pana Waldemara Statecznego.

Poprzednie ustalenia zakładały, że 3% zysku od sprzedaży krówek „Dziękuję za życzliwość” trafiać będzie w formie darowizny na konto Fundacji.

Fundacja postanowiła zrezygnować z przyjmowania 3% ze sprzedaży w zamian za możliwość dołączania plakatów informacyjnych Fundacji do każdego zamówienia wysyłanego przez firmę GEOMAX z Opola Lubelskiego. Dzięki temu działaniu sklepy w całej Polsce, zamawiające cukierki firmy GEOMAX, będą miały możliwość zakupu także cukierków z logiem Fundacji.

Rozpowszechnianie informacji o istnieniu i działaniach Fundacji Dwa Skrzydła Anioła, także poprzez sprzedaż cukierków, ma docelowo pomóc w organizacji konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem” na skalę ogólnopolską.

W tym w roku w konkursie weźmie udział 18 szkół z Lublina i innych miejscowości województwa lubelskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *