Wyniki VIII Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Fundacja Dwa Skrzydła ogłasza wyniki VIII Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”.

Zanim jednak przejdziemy do najważniejszej części – krótkie podsumowanie. Do Konkursu przystąpiło 3423 uczniów ze 114 szkół. Otrzymaliśmy do oceny osiągnięcia uczniów z 61 szkół, pozostałe szkoły zakończyły konkurs na poziomie wewnętrznym.

Zarząd Fundacji jest bardzo zadowolony z tak licznego udziału uczniów w Konkursie, tym bardziej, że właśnie zakończona edycja przyniosła najliczniejszą liczbę uczestników w historii Konkursu.
Doceniamy wysoki poziom nadesłanych prac oraz zaangażowanie opiekunów i rodziców wspierających swoje pociechy. Wszyscy wykonali szlachetną pracę, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Zeszyty są pięknie ozdabiane rysunkami, zdjęciami, a opisane działania dzieciaków dają nam jako organizatorom satysfakcję i pewność, że to co robimy ma sens. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z faktu, że duża część prac jest nadsyłana z małych miejscowości. Jest dla nas bardzo ważne, aby docierać z Konkursem do wszystkich „Małych Ojczyzn”.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z decyzją Komisji Konkursowej klikając w poniższy link.

WYNIKI VIII KONKURSU CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ

Wyniki zostaną też udostępnione na naszym profilu na Facebooku.

Wszystkim Szkołom i Uczniom, którzy zaangażowali się w życzliwe działania serdecznie dziękujemy. Kolejna edycja Konkursu już we wrześniu. Możemy też, już dziś uchylić rąbka tajemnicy, że pracujemy już nad nowym konkursem dla nieco starszej młodzieży, ale o szczegółach poinformujemy w okresie wakacyjnym.

Prosimy o uwagi – szczególnie krytyczne, które możemy uwzględnić w nowej edycji konkursu.

W związku z epidemią koronawirusa i zamknięciem szkół, nagrody i wyróżnienia zostaną wysłane po ustabilizowaniu sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *