Wyniki XI Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Fundacja Dwa Skrzydła Anioła z radością ogłasza wyniki XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”.

Jedenasta już edycja Konkursu przyniosła zgłoszenia od ponad 190 szkół z całej Polski i szacunkową liczbę ponad 7000 uczniów, którzy założyli Dzienniczki Dobrych Uczynków. Do etapu ogólnopolskiego przystąpiło 62 szkoły, przysyłając na adres Fundacji dzienniczki zwycięzców wyłonionych na etapie wewnątrzszkolnym.


Nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z wynikami:
WYNIKI XI KONKURSU CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ


Wszystkim wspaniałym Wolontariuszom z serca gratulujemy i przypominamy – nikt z Was nie przegrał. Tutaj można tylko wygrać.
Prawdziwą główną nagrodą, jaką można było zdobyć poprzez udział w Konkursie jest uświadomienie sobie wartości działań bezinteresownych, zauważenie, że być może nie potrzeba konkursu, aby czynić dobro wokół siebie. Wszyscy wspaniali Wolontariusze, którzy w czasie trwania konkursu doświadczali w sobie radości płynącej z niesienia pomocy innym mogą powiedzieć śmiało, że wygrali główną nagrodę.

Zapisy na kolejną edycję Konkursu ruszą prawdopodobnie jesienią 2023 roku.

Z góry przepraszamy, jeżeli na liście wyników pojawił się błąd dotyczący nazwy szkoły czy miejscowości. Jeżeli zdarzyłoby się, że któraś ze szkół wysłała zeszyt, a nie ma go na liście, prosimy o kontakt. Niektóre szkoły przysłały nam więcej niż jeden dzienniczek, w takich sytuacjach ocenie przez Komisję Fundacji podlegał zgodnie z regulaminem tylko jeden zeszyt.

O wysyłce przewidzianych regulaminem nagród będziemy informować na stronie internetowej. Wysyłka nastąpi do 29 maja 2023 na adresy poszczególnych szkół.

Dziękujemy za Życzliwość.