Wyniki XII Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Fundacja Dwa Skrzydła Anioła ogłasza wyniki XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”.

Dwunasta edycja Konkursu przyniosła zgłoszenia od ponad 200 szkół z całej Polski i szacunkową liczbę ponad 8000 uczniów, którzy założyli Dzienniczki Dobrych Uczynków. Do etapu ogólnopolskiego przystąpiło 78 szkół, przysyłając na adres Fundacji dzienniczki zwycięzców wyłonionych na etapie wewnątrzszkolnym.


Nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z wynikami:
WYNIKI XII KONKURSU CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ


Wszystkim wspaniałym Wolontariuszom z serca gratulujemy i przypominamy – nikt z Was nie przegrał.
Wszyscy uczestnicy, którzy w czasie trwania konkursu doświadczali w sobie radości płynącej z niesienia pomocy innym mogą powiedzieć śmiało, że wygrali główną nagrodę.

Zapisy na kolejną edycję Konkursu ruszą prawdopodobnie jesienią 2024 roku.

Z góry przepraszamy, jeżeli na liście wyników pojawił się błąd dotyczący nazwy szkoły czy miejscowości. Jeżeli zdarzyłoby się, że któraś ze szkół wysłała zeszyt, a nie ma go na liście, prosimy o kontakt. Niektóre szkoły przysłały nam więcej niż jeden dzienniczek, w takich sytuacjach ocenie przez Komisję Fundacji podlegał zgodnie z regulaminem tylko jeden zeszyt.

O wysyłce przewidzianych regulaminem nagród będziemy informować na stronie internetowej. Wysyłka nastąpi do 1 czerwca 2024 na adresy poszczególnych szkół.

Dziękujemy za Życzliwość.